Dlaczego warto?


Outsourcing pracowników to jeden z najbardziej efektywnych modeli zarządzania obszarem HR. Poprzez przeniesienie ciężaru działań personalnych na Greygoose Outsourcing Państwa firma zyska znacznie więcej, niż przy prowadzeniu tradycyjnej rekrutacji i zatrudnienia. Dlaczego?

Profesjonalność, wiedza, zaangażowanie

Nasz zespół składa się z profesjonalnych i ambitnych rekruterów, mających wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i komunikacji. Ponadto posiadamy gruntowną znajomość rynków pracy, na których działamy. Owocem tego połączenia jest umiejętność znalezienia najlepszych kandydatów na stanowiska w Państwa firmie.


Wieloetapowy proces rekrutacyjny

Pracownicy przechodzą z nami wieloetapowy, precyzyjnie skonstruowany proces rekrutacyjny, podczas którego wybieramy osoby najlepiej spełniające określone kryteria. Nasze rozmowy i zadania zawsze dostosowujemy do branży klienta i jego oczekiwań. Dla kandydatów indywidualnie przygotowujemy zadania, których podjęcie jest cenną weryfikacją umiejętności i predyspozycji. Wybierając Greygoose Outsourcing, zyskujesz komfort zatrudniania najlepszych pracowników.


Kompletna obsługa

Świadczymy kompletną obsługę począwszy od zbadania potrzeb Klienta, opracowania oferty i określenia profili kandydatów, poprzez przeprowadzenie procesu rekrutacji, transport i wdrożenie pracowników, aż po kwestie formalnoprawne, wizowe i kadrowo-płacowe zatrudnienia.


Wysoka kultura komunikacji

W Greygoose Outsourcing stawiamy na wysoką kulturę komunikacji. Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów i pracowników. Nasi dwujęzyczni koordynatorzy projektów są zawsze na miejscu gotowi świadczyć wsparcie.


Employer branding

Wizerunek pracodawcy kreuje już sposób, w jaki przebiega proces rekrutacyjny. Zadbamy o to, by każdy aplikant czuł, że czas poświęcony na rekrutację nie poszedł na marne. Dzięki temu Państwa firma będzie postrzegana jako miejsce wymarzonego rozwoju zawodowego, w którym odczuwa się dobrą atmosferę pracy.


Oszczędność

Współpraca z Greygoose Outsourcing jest opłacalna ze względu na oszczędność czasu, nakładów oraz przestrzeni. Jako zewnętrzny dział HR wypełniamy obowiązki kadrowe w Państwa firmie. Maksymalnie intensyfikujemy pracę i zmniejszamy przy tym koszty zatrudnienia oraz formalności prawne.


Ponadto:

  • Przeprowadzamy rekrutacje brygad pracowniczych, a więc kompletnych zespołów, mających od zaraz rozpocząć pracę nad nowym projektem w Państwa firmie.
  • Organizujemy rzetelne szkolenia pracowników, by na wolnych stanowiskach szybko pojawiły się jak najlepiej przygotowane osoby.
  • Nasi klienci zazwyczaj unikają obciążenia kosztami nadgodzin, ponieważ pracownicy z Ukrainy wykonują zadania głównie w oparciu o umowę zlecenia.
  • Kontrolujemy elastyczność zatrudnienia w przypadku prac sezonowych i w okresie urlopowym czy świątecznym, jak również zapewniamy korzystniejsze wskaźniki zatrudnienia dla sprawozdań PFRON.
  • Stawiamy na bezpieczeństwo i stałą komunikację.