HR Day podczas tegorocznej edycji Forum Europa-Ukraina

Jeszcze dalszy Wschód… […]. HR Day podczas tegorocznej edycji Forum Europa-Ukraina

W dniach 24-25 stycznia 2019 roku w Jasionce k. Rzeszowa odbyła się XII edycja Forum Europa-Ukraina. Tematem przewodnim wydarzenia była kwestia kontynuacji procesu reform i modernizacji Ukrainy w sytuacji możliwych zmian na szczytach władzy w Kijowie. Greygoose Outsourcing sp. z o.o. wystąpiła jako patron instytucjonalny konferencji.

Pierwszego dnia Forum, również pod patronatem GGO, odbyły się warsztaty HR Day, w których aktywny udział wzięli nasi przedstawiciele. Podczas wydarzenia doświadczeni praktycy i analitycy podzielili się z uczestnikami ciekawymi i aktualnymi wiadomościami dotyczącymi polskiego, ukraińskiego i europejskiego rynku pracy.

Tematy poruszane podczas HR Day to między innymi: zarządzanie outsourcingiem pracy cudzoziemców, usługi bankowe dla cudzoziemców, problemy integracyjne pracowników, procedury rekrutacyjne, a także sytuacja pracowników z Ukrainy na czeskim i słowackim rynku pracy. Prezes Zarządu GGO, Paweł Kułaga, poprowadził osobny warsztat pt.: „Jeszcze dalszy Wschód… Rekrutacja pracowników z Azji”.

Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na przyszłoroczną edycję Forum Europa-Ukraina.

Zdjęcia z konferencji można obejrzeć tutaj: www.forum-ekonomiczne.pl/xi-forum-europa-ukraina-zdjecia-2