Oferta Greygoose Outsourcing


Dobór personalny

Inaczej niż w przypadku modelu outsourcingu, rekrutacja oznacza, że pracownicy są wyszukiwani i wybierani przez Greygoose Outsourcing, ale ostatecznie zatrudniani przez klienta, który wnosi tylko jednorazową opłatę za dostarczenie odpowiednich kandydatów do swojej firmy.

Rekrutacje zawsze prowadzimy przez nasze własne biura na Ukrainie,  przez co mamy bezpośredni wpływ na transparentność procesu. Nie pobieramy żadnych opłat od pracowników. Nasi dwujęzyczni rekruterzy docierają do konkretnie zdefiniowanego profilu kandydatów, spełniających wymagania stawiane przez Klienta.

Nasze rozmowy rekrutacyjne to m.in. testy kompetencji oraz manualne, które dostosujemy do Państwa potrzeb tak, by wyłonić idealnego kandydata na oferowane stanowisko.

Nasi Klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę pod kątem wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem cudzoziemca – przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty.

Sprawdź wszystkie korzyści oraz jakich pracowników zatrudnisz, współpracując z Greygoose Outsourcing.


Outsourcing pracowniczy

Ta niezwykle popularna na Zachodzie Europy metoda zarządzania obszarem HR pozwala oddelegować konkretne zadania na zewnątrz przedsiębiorstwa, do firmy specjalizującej się tym obszarze, co pozwala na załatanie luk kadrowych i znaczącą redukcję kosztów. Ze względu na elastyczność, outsourcing umożliwia szybki nabór nowych pracowników w sytuacjach nagłych braków kadrowych bądź okresach wzmożonej produkcji.

Outsourcing pracowniczy to nasza specjalność. W ramach tej usługi weźmiemy na siebie rekrutację pracowników, dostarczenie ich do Państwa zakładu pracy oraz zatrudnienie w Greygoose Outsourcing wraz z pełną obsługą kadrowo-płacową. Przejmiemy na siebie ciężary związane z wszelkimi zobowiązaniami wobec urzędów i instytucji państwowych.

Nasi specjaliści zadbają o Państwa potrzeby kadrowe w zależności od sytuacji w firmie, odciążą administrację i pozwolą skupić się na podstawowym kierunku działalności. Dzięki outsourcingowi pracowniczemu zoptymalizujemy koszty zatrudnienia związane chociażby z godzinami nadliczbowymi, kosztami absencji czy okresami wypowiedzeń.

W ramach usługi outsourcingu kompleksowo zajmujemy się m.in.:

  • rekrutacją,
  • legalizacją pracy w Polsce,
  • przedłużaniem terminów dokumentów pobytowych,
  • tłumaczeniem wszelkich procedur, regulaminów obowiązujących u Klienta,
  • szkoleniami BHP,
  • organizacją zakwaterowania pracowników,
  • organizacją transportu do miejsca pracy,
  • zlecaniem badań wymaganych na danym stanowisku,
  • zapewnieniem odzieży roboczej.

W modelu outsourcingu rozliczają się Państwo za z góry ustaloną, przepracowaną roboczogodzinę, co pozwala przewidzieć koszty i wydatki.

Dodatkowo, gwarantujemy na każdym etapie opiekę naszych konsultantów biegle władających językami: polskim, ukraińskim i rosyjskim.

Sprawdź wszystkie korzyści.


Obsługa zatrudnienia

Błyskawicznie załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z legalizacją pobytu cudzoziemca w Polsce i podjęciem przez niego legalnej pracy.

Wypełnimy za Państwa wnioski o zezwolenia na pracę, karty pobytu czy karty wizowe.  Gdy pracownik będzie już gotowy do rozpoczęcia pracy w Państwa firmie, pomożemy mu w przybyciu na miejsce i zakwaterowaniu. Zgodnie z Państwa wymaganiami przeprowadzimy szereg badań i zwiększymy kwalifikacje dzięki szkoleniom zawodowym.

Ułatwimy też pracownikom zorientowanie się w nowej rzeczywistości – pokażemy najbliższe otoczenie zamieszkania, wprowadzimy w nowe miejsce pracy, przeprowadzimy niezbędne szkolenia BHP w ojczystym języku pracownika. Ponadto, pomożemy założyć konta bankowe oraz uzyskać pomoc w przypadku problemów zdrowotnych.

Podczas okresu zatrudnienia pozostaniemy z pracownikiem w stałym kontakcie, wyręczymy go z obowiązku załatwiania wszelkich kwestii płacowo-administracyjnych w polskich urzędach.


Doradztwo biznesowe

Greygoose Outsourcing to nie tylko fachowcy od rekrutacji pracowników ze Wschodu.

To także specjaliści od zarządzania zasobami ludzkimi oraz wszelkich kwestii prawnych związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

W ramach naszej współpracy z Klientem oferujemy darmowe doradztwo w obszarach związanych z kadrami i zatrudnieniem.

 

 


Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące oferty, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.