Kim jesteśmy

Greygoose Outsourcing to zewnętrzny, profesjonalny dział HR.


Najwyższa jakość w obszarze zarządzania ludźmi, efektywne procesy rekrutacyjne oraz dbałość o formalności płacowe i prawne – tym się wyróżniamy. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu do polskich zakładów pracy profesjonalistów i personelu linii produkcyjnych z terenów Europy Wschodniej, w szczególności obywateli Ukrainy. Motorem napędowym każdej firmy są pracownicy – my znajdujemy tych najlepszych, poprawiając wydajność biznesu i redukując koszty działalności naszych Klientów.

Outsourcing pracowniczy staje się powoli standardem w zarządzaniu obszarem HR. Powstaliśmy, by zaspokajać rosnące zapotrzebowanie firm na wsparcie działań operacyjnych. Oferujemy Państwu unikalny model zarządzania, w którym wiele procesów HR zostało płynnie połączonych, prezentując kompleksowe rozwiązania outsourcingowe.

Przekazujemy niezbędny personel zgodnie ze stawianymi wymaganiami w ciągu kilkunastu (a nawet kilku) dni od złożenia zamówienia i obejmujemy go opieką, będąc odpowiedzialnymi za legalizację zatrudnienia, dokumentację pracowniczą, wynagrodzenia oraz codzienną obsługę kadrową zgodnie z wymaganiami bezwzględnie obowiązujących przepisów.

Greygoose Outsourcing uwalnia organizację Klienta od problemów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, co pozwala oszczędzać koszty, czas oraz przestrzeń biurową. Tym samym pozwalamy skupić się na strategicznych obszarach działania, kreujących dla firmy wartość dodaną i dostarczających jej największe zyski.

Cechuje nas wiedza o rynkach, na których działamy i wysoka kultura komunikacji.