Branże

Branże, które obsługujemy w Greygoose Outsourcing, to przede wszystkim:

  • Produkcja
  • Przetwórstwo spożywcze
  • Przemysł ciężki
  • Przemysł stoczniowy
  • Logistyka
  • Budownictwo
  • Hotelarstwo
  • IT

PRODUKCJA

Greygoose Outsourcing specjalizuje się w dostarczaniu pracowników na stanowiska związane z cyklem życia produktu. Kandydaci z Ukrainy i Europy Wschodniej charakteryzują się szybkim tempem pracy, przy zachowaniu niezbędnej skrupulatności i precyzji działania, a ich umiejętności poświadczone są doświadczeniem oraz niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi. Nasze możliwości obejmują zarówno rekrutację pracowników niższego szczebla (kandydatów do pracy na liniach produkcyjnych), jak również doświadczonych monterów, elektromonterów, inżynierów jakości, konserwatorów oraz operatorów maszyn. Rekrutujemy także magazynierów, operatorów wózków widłowych z uprawnieniami oraz pracowników konfekcjonowania.


PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE

Pracownicy z Ukrainy i Europy Wschodniej bez problemów odnajdują się na stanowiskach związanych z pracą w przetwórstwie i gastronomii. Szanują higienę pracy, są dyspozycyjni, samodzielni, cechują się dobrą organizacją pracy, determinacją i umiejętnością pracy w zespole. Greygoose Outsourcing zatrudni dla Państwa pracowników do prac w takich zakładach jak: mleczarnie, piekarnie, wytwórnie soków, zakłady cukiernicze czy garmażerie itp. Wśród naszych kandydatów znajdują się osoby gotowe do podjęcia pracy na liniach produkcyjnych, przy przetwórstwie towarów, segregowaniu, foliowaniu i pakowaniu, a także w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych.


PRZEMYSŁ CIĘŻKI

Przemysł ciężki znajduje się w czołówce sektorów, które stale zwiększają zatrudnienie – rozkwit gospodarczy przekłada się na zapotrzebowanie kadrowe. Pracownicy zatrudnieni w tym obszarze to wyselekcjonowana grupa osób, posiadających ściśle określone kwalifikacje. Rekrutujemy specjalistów do branż takich jak: przemysł metalowy, chemiczny, odlewniczy, petrochemiczny i farmaceutyczny (m.in. spawaczy, tokarzy, mechaników, monterów, serwisantów, elektryków, specjalistów ds. konstrukcji itp.). Pomożemy także w rekrutacji doświadczonych inżynierów oraz operatorów maszyn.


PRZEMYSŁ STOCZNIOWY

Odradzający się obecnie przemysł stoczniowy potrzebuje wykwalifikowanych pracowników, których braki można odczuć ze względu na wzmożoną emigrację polskich specjalistów do krajów skandynawskich i Europy Zachodniej. Podejmując współpracę z Greygoose Outsourcing, mogą Państwo liczyć na nasze zaangażowanie w całość zagadnień związanych z pozyskaniem i rekrutacją pracowników stoczniowych każdego szczebla. Zapewnimy najlepszy personel w postaci doświadczonych spawaczy, monterów kadłuba, monterów rurociągów, monterów izolacji, malarzy, piaskarzy, elektryków, cieśli i stolarzy okrętowych. Rekrutujemy również pracowników nadzoru produkcyjnego, technologów, brygadzistów, serwisantów narzędziowych i projektantów instalacji okręgowych.

LOGISTYKA

Z naszego doświadczenia wynika, że firmy z sektora logistycznego najczęściej zmagają się z pozyskaniem odpowiednich pracowników fizycznych. Rekrutacja wiąże się z koniecznością wyłonienia kandydatów posiadających potencjał, kompetencje, a także realne oczekiwania wobec pracodawcy i rynku pracy. Dzięki posiadaniu rozbudowanej bazy kandydatów, znajdziemy dla Państwa najlepszych pracowników, posiadających niezbędne doświadczenie i kluczowe kompetencje. Zapewniamy zarówno osoby na stanowiska związane z pracą w magazynie (magazynierów, pakowaczy, operatorów wózków widłowych), jak również kurierów, kierowców i personel wyższego szczebla (koordynatorów, kierowników magazynu, spedytorów, inżynierów, dyspozytorów i specjalistów do spraw logistyki).


BUDOWNICTWO

W Greygoose Outsourcing dostrzegamy zwiększające się zapotrzebowanie na specjalistów budowlanych, zarówno inżynierów, jak i pracowników fizycznych. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta i gwarantujemy wykwalifikowany, pracowity oraz odpowiedzialny personel na każdym etapie prac budowlanych. Absolwenci cenionych politechnik, inżynierowie aspirujący do tworzenia unikatowej architektury, doświadczeni fachowcy z budzącym podziw portfolio projektów czy też fizyczni wykonawcy tacy jak murarze, tynkarze, zbrojarze to tylko niektórzy z grona rekrutowanych przez nas pracowników.

HOTELARSTWO

Charakterystycznym dla branży hotelarskiej jest to, że ponad połowa personelu to pracownicy niższego szczebla – grupy, którą najtrudniej pozyskać i utrzymać w firmie. Pracodawcy narażeni są na postrzeganie przez pryzmat prac dodatkowych lub sezonowych, niewymagających doświadczenia i zaangażowania. Pracownicy ze Wschodu idealnie wpisują się w sytuację narastających braków kadrowych z zakresu hotelarstwa. Są zmotywowani do pracy, otwarci na relokację i nie boją się pracy w systemie zmianowym. Greygoose Outsourcing oferuje znalezienie zarówno osób na stanowiska związane ze sprzątaniem i obsługą pokoi, jak również personelu organizacyjno-recepcyjnego dla biznesu turystyczno-rekreacyjnego (recepcjonistów, portierów, kelnerów, konserwatorów itp.).


IT

Najdynamiczniej rozwijająca się branża wciąż cierpi na brak specjalistów m.in. w dziedzinie programowania, sieci i systemów komputerowych, grafiki, jak również baz danych. Z Greygoose Outsourcing zatrudnisz wysoce efektywnego specjalistę, który zadba o stabilność i rozwój Twoich procesów informatycznych, jak też podejmie się udziału w projekcie informatycznym. Posiadamy w swoich zasobach kontakty do szerokiego gremium webmasterów, programistów różnych języków, testerów, twórców gier wideo, administratorów sieci, jak również menedżerów projektów IT, którzy swoje doświadczenie zbierali również na arenie międzynarodowej.