Greygoose Outsourcing wystąpi podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

14-16 maja w Katowicach odbędzie się jubileuszowa 10 edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego – największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej.
Wydarzenie obejmie całość kluczowych problemów gospodarczych i społecznych Europy w ich globalnym kontekście, co przełoży się na ponad sto różnorodnych debat, sesji i spotkań.

Przygotowując program jubileuszowego 10. Europejskiego Kongresu Gospodarczego od początku zakładaliśmy, że będzie to edycja wyjątkowa, zarówno pod względem poruszanych tematów, jak
i zaproszonych gości. Tym bardziej cieszy nas, że kolejni znamienici politycy deklarują swój przyjazd do Katowic i chęć udziału w wielowątkowej dyskusji, od zawsze otwartej na różne opcje i poglądy. Wciąż poszerza się także reprezentacja biznesu, którego perspektywa w dyskusjach o wyzwaniach współczesnej gospodarki ma znaczenie kluczowe. Na tydzień przed Kongresem już widać, że zainteresowanie tą edycją jest rekordowe, również jeśli chodzi o rejestrujących się uczestników czy media – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

GGO podczas Kongresu wystąpi w sesji partnerskiej „HR w firmie – motywacje, relacje, efektywność”.  

Serdecznie zapraszamy!
http://www.eecpoland.eu/pl